Wellness RockStar 2.0

Domeček Rockstar Wellness 2.0 je mladším bráškou RS 1.0 

Po úspěchu prvního domečku jsme se rozhodli postavit další, neboť jsme zjistili, že pohostinství nás naplňuje a baví. A nejvíc nás hřeje u srdce hezká slova naších hostů.

Také jsme si uvědomili, že na našem pozemku zůstal nevyužitý kousek prostoru. Rozhodli jsme se ho využít a vytvořit na něm Domeček Rockstar Wellness 2.0.

Byla to výzva, kterou jsme s odhodláním přijali.

Se stejnou láskou, péčí a radostí jsme postavili druhý domeček. Věnovali jsme pozornost každému detailu, aby byl Domeček Rockstar Wellness 2.0 o něco lepší než ten první. Přidali jsme nové prvky a vybavení, které zajišťuje maximální komfort a pohodlí pro naše hosty.

Domeček Rockstar Wellness 2.0 je takovým malým útočištěm pro ty, kteří hledají klid, pohodu a zároveň chtějí zažít osobní péči o hosty. Jsme nadšeni, když potkáváme skvělé lidi a můžeme s nimi sdílet kousek nás.

Alexandra a Tadeáš Rock


Nacházíme se v klidné části obce Smržovka, což  je dokonalý kompromis  mezi klidem venkovského prostředí a pohodlím a dostupností města. Poloha v těsné blízkosti přírody umožňuje snadný přístup ke krásám okolní krajiny a k sportovnímu využití. 

Zároveň však máte výhodu blízkosti města. V docházkové vzdálenosti se nachází obchody, restaurace, cukrárny.

Tady se  misí ticho a klid se zvuky vesnického života.  Ranní kantáty ptáků vás vítají do nového dne a večerní šelest stromů vás ukolébává do spánku.

Malý útulný domeček o rozloze 23 m2 je umístěn nedaleko našeho domu, v pozadí svého předchůdce a je obklopen stromy. Jsme nově vznikla ulice, kde je klid a pohoda.

Po příjezdu si můžete pohodlně zaparkovat před plotem.

V domečku RockStar 2.0 se můžete těšit na vlastní  finskou saunu, která vám poskytne příjemnou relaxaci. A po sauně si můžete dopřát odpočinkovou koupel ve vířivé vaně s vytahovací sprchou. Samozřejmostí jsou ručníky, prostěradla a župany, abyste se cítili co nejpohodlněji.

Pro váš klidný spánek jsou k dispozici ložní povlečení, máme pro vás připravenou nabídku kávy a čaje

Domeček RockStar 2.0 je vybaven SMART televizí a Wi-Fi připojením, můžete sledovat své oblíbené pořady na NETFLIX.

Pokud máte chuť si připravit vlastní jídlo, máme pro vás k dispozici plotýnku na občasné vaření, nádobí a ledničku. Nemusíte se starat o vybavení.

Samozřejmostí je také záchod.

Posezení na malé terásce.

Pro ty, kteří milují vzrušo jsme připravili ochlazovací káď po sauně. 

Domeček RockStar 2.0 je tedy perfektním útočištěm pro ty, kteří hledají klid, přírodu a pohodu.

Restaurace Park Hotel - 700m / 9 min pěšky

Kebab, potraviny - 1,3 km / 16 min pěšky

Fotogalerie

Ceník 

možnost placení přes benefity

PLATBA BENEFITY POPLATEK 10% Z ČÁSTKY
PLATBA BENEFITY POPLATEK 10% Z ČÁSTKY

 V TERMINU OD 22.12.2023 DO 31. 12.2023 KVŮLÍ NÁROČNOSTI ÚKLIDU MEZI SVÁTKY CENA + 500 Kč ZA KAŽDU REZERVOVÁNOU NOC

noc 

romantická noc pro zamilované

Příjezd od 18 hodin - odjezd do 10 hodin                                                                               

2 699

2 noci - je možné čerpat v kuse nebo zvlášť DOPORUČUJEME

nejlepší pro užití romantiky v domečku a na výletech za poznáním okolí

Příjezd od 18 hodin - odjezd do 10 hodin 

4 399noci - je možné čerpat v kuse nebo zvlášť HIT

3 dny totálního relaxu a dobrodružných výletů po krásném okolí 

Příjezd od 18 hodin - odjezd do 10 hodin 

6 199 Kč 

Čas navíc

příjezd od 16 hodin nebo odjezd do 12 hodin

300 Kč

Maximum času navíc

příjezd od 16 hodin +  odjezd 12 hodin

500 Kč

Vodní dýmka

naplněná dýmka pro užití večera, výběr dle aktuální nabídky

300 Kč

Vyzvednutí na nádraží

osobní domluva

0 Kč

V ceně je veškeré vybavení včetně energií 

Potěšte své blízké dárkovým poukazem

DÁRKOVÉ POUKAZY PLATNOST 1 ROK OD VYSTAVENÍ

Kalendář hostitele

při placení benefity využijte, prosím, objednávku přes email nebo telefonicky

při uplatnění voucheru od partnerů, prosím, udělejte rezervaci a do doplňkových informací uveďte číslo voucheru 

 v případě, že máte náš dárkový poukaz použijte políčko slevový kód

Vyžití v okolí

Rozhledna Černá studnice 3 km

Černá Studnice patří svými 26 metry k nejvyšším jizerskohorským kamenným rozhlednám vůbec. Nahoru vede celkem 91 schodů a prosklenými dveřmi vystoupíte postupně do čtyřech ochozů ze kterých je, jak jinak, impozantní výhled.

Lýzarský vlek Filip 1 km

FILIP skiareál Smržovka je ideálním místem pro jednotlivce i celé rodiny nacházející se v Jizerských horách na okraji města Smržovka. Najdete zde dva lyžařské vleky, členitou sjezdovou trať vhodnou pro děti i začátečníky, ale na své si tu přijdou i zkušení lyžaři. V areálu se také nachází Snowpark, půjčovna a servis lyží i občerstvení.

Součástí skiareálu je také unikátní a zároveň v Jizerských horách jediná, Přírodní Sáňkařská dráha vedoucí z vrcholu Černé studnice až ke spodní stanici lyžařského vleku.

Tanvaldský špičák 5,5 km

Kamenná rozhledna Tanvaldský Špičák patří mezi ty nejznámější v Jizerských horách. Už proto, že se nachází na vrcholu známého a oblíbeného lyžařského areálu. Kromě výhledu do širokého okolí čeká návštěvníky také příjemné posezení a občerstvení v naší restauraci. 

Smržovský lyžařský běžecký okruh 100 m

Smržovský běžecký okruh je umístěn do prostorů louky za smržovským kostelem. Areál v první fázi nabídne celkem 3 km strojově udržovaných běžeckých stop propojených s areálem Nová Ves - Nisanka (cca 6 km) a areálem Lučany nad Nisou - u fotbalového hřiště (cca 8 km).

Vodopády Černá Desna 11 km

Výlet k vodopádům na říčce Černá Desná je stejně tak romantický jako osvěžující. Vyrazte třeba z obce Desná podél řeky zhruba tříkilometrovou procházkou a dojdete k prvnímu z vodopádů, který nese jméno Plotnový, o kus dál za ním pak najdete ještě Dlouhý vodopád a následně vedle sebe dva vodopády Bukový a Hrncový. Pokud půjdete v parném létě, klidně si zkuste dát přírodní ledovou sprchu, která vás zaručeně osvěží na celý zbytek dne. 

Rozhledna Maják a muzeum Járy Cimrmana 10 km

Originální dřevěná rozhledna projektovaná architektem profesorem Martinem Rajnišem se stala celoroční atrakcí této turistické oblasti.

Budova je z poloviny vrostlá do svahu a je obložena v místě vytěženým kamenem. Samotná rozhledna je vybudována z borového dřeva, její originální konstrukce je velmi vzdušná a svou siluetou skutečně připomíná maják. Celý objekt dokonale zapadá do kopcovité krajiny Příchovic.

Výška rozhledny včetně stožáru: 25,6 m.