Wellness domeček  RockStar 1.0

První domeček Rockstar Wellness jsme postavili pro sebe, abychom si vytvořili útulný a harmonický prostor, kde se ukryjeme od okolního světa a ohřejeme si tělo a duši.

S láskou jsme vybírali materiály, plánovali každý detail a pracovali na každém kousku tohoto domu. Během celého procesu stavby jsme do něj vkládali naše srdce. 

Když jsme viděli, jak se náš domeček postupně zhmotňuje a bere konkrétní tvar, uvědomili jsme si, že se jedná o mnohem víc než jen stavbu. Je to místo, které sbližuje. Místo, kde se vytváří magické okamžiky.

S časem jsme si uvědomili, že by bylo škoda se o to nepodělit. Rozhodli jsme se sdílet naše příjemné prostředí s ostatními skvělými lidmi.

Chtěli jsme přinést radost a pohodu do života těm, kteří si potřebovali odpočinout a načerpat novou energii. 

                                                                                                                                            Alexandra a Tadeáš Rock


Nacházíme se v klidné části obce Smržovka, která představuje dokonalý kompromis mezi klidem venkovského prostředí a pohodlím a dostupností města. Jsme nově vznikla ulice. 

Tato poloha nám umožňuje nabídnout vám to nejlepší z obou světů.

Příroda je zde doslova na dosah ruky. Sice se nejedná o "samotu u lesa" , ale stačí vyjít z našeho domu a ocitnete se uprostřed krás okolní krajiny. 

Zároveň však budete mít přístup ke všem výhodám města. V docházkové vzdálenosti od našeho domu se nachází různé obchody, restaurace a cukrárny.

Naše místo je tak skutečnou směsicí ticha a klidu s příjemnými zvuky vesnického života. Ranní kantáty ptáků vás vítají do nového dne a večerní šelest stromů vás ukolébává do spánku. 

Domeček Rockstar Wellness je situován na soukromém pozemku nedaleko našeho domu v klidné části obce Smržovka. S celkovou plochou 22 m2 nabízí ideální útočiště pro odpočinek a relaxaci. 

Máme pro Vás možnost parkování přímo v ulici.

Po příchodu do domečku Vás uvítá příjemná atmosféra a veškeré vybavení, které potřebujete pro dokonalý pobyt.

Pro Vaše maximální pohodlí jsme pro  připravili finskou saunu, kde si můžete užít relaxační a očistný zážitek. Po osvěžující sauně si můžete dopřát chvíli odpočinku ve vířivé vaně s vytahovací sprchou. K dispozici jsou samozřejmě také ručníky, prostěradla a župany, abyste se cítili co nejlépe.

V Domečku Rockstar Wellness Vám nechybí ani vybavení pro příjemný spánek. Poskytujeme Vám kompletní ložní povlečení a k dispozici je také káva a čaj.

Pro zábavu  SMART televize a WiFi připojení, účet NETFLIX.

Pokud si rádi sami vaříte, v domečku Rockstar 1.0 najdete plotýnku na občasné vaření, nádobí a ledničku. Můžete si tak připravit jednoduchá jídla a osvěžující nápoje podle Vašich přání.

Samozřejmostí je také záchod.

Navíc si můžete vychutnat chvíle relaxace na malé terase, kde si můžete užit čerstvý vzduch a krásný výhled na okolní přírodu.

Pro ty odvážnější hosty, kteří si rádi dopřávají kontrastní zážitky, je k dispozici ochlazovací kaď po sauně, kde si můžete pořádně zchladit a osvěžit se.

Náš wellness domeček Rockstar 1.0 je  ideální volbou pro ty, kteří hledají klid, relaxaci a přírodu.

Restaurace Park Hotel - 700m / 9 min pěšky

Kebab, potraviny - 1,3 km / 16 min pěšky

Fotogalerie

Ceník 

možnost placení přes benefity

PLATBA BENEFITY POPLATEK 10% Z POBYTU
PLATBA BENEFITY POPLATEK 10% Z POBYTU

 V TERMINU OD 22.12.2023 DO 31. 12.2023 KVŮLÍ NÁROČNOSTI ÚKLIDU MEZI SVÁTKY CENA + 500 Kč ZA KAŽDU REZERVOVÁNOU NOC

1 noc 

romantická noc pro zamilované

Příjezd od 18 hodin - odjezd do 10 hodin   

2 499 Kč


2 noci - je možné čerpat v kuse nebo zvlášť DOPORUČUJEME

nejlepší pro užití romantiky v domečku a na výletech za poznáním okolí

Příjezd od 18 hodin - odjezd do 10 hodin   

4 1993 noci - je možné čerpat v kuse nebo zvlášť HIT

3 dny totálního relaxu a dobrodružných výletů po krásném okolí 

Příjezd od 18 hodin - odjezd do 10 hodin

5 999Čas navíc

příjezd od 16 hodin nebo odjezd do 12 hodin

300 Kč

Vodní dýmka

naplněná dýmka pro užití večera, výběr dle aktuální nabídky

300 Kč

Vyzvednutí na nádraží

osobní domluva

0 Kč

V ceně je veškeré vybavení včetně energií 

Potěšte své blízké dárkovým poukazem

DÁRKOVÉ POUKAZY PLATNOST 1 ROK OD VYSTAVENÍ

Kalendář hostitele

při placení benefity využijte, prosím, objednávku přes email nebo telefonicky

při uplatnění voucheru od partnerů, prosím, udělejte rezervaci a do doplňkových informací uveďte číslo voucheru

 v případě, že máte náš dárkový poukaz použijte slevový kód

Vyžití v okolí

Rozhledna Černá studnice 3 km

Černá Studnice patří svými 26 metry k nejvyšším jizerskohorským kamenným rozhlednám vůbec. Nahoru vede celkem 91 schodů a prosklenými dveřmi vystoupíte postupně do čtyřech ochozů ze kterých je, jak jinak, impozantní výhled.

Lýzarský vlek Filip 1 km

FILIP skiareál Smržovka je ideálním místem pro jednotlivce i celé rodiny nacházející se v Jizerských horách na okraji města Smržovka. Najdete zde dva lyžařské vleky, členitou sjezdovou trať vhodnou pro děti i začátečníky, ale na své si tu přijdou i zkušení lyžaři. V areálu se také nachází Snowpark, půjčovna a servis lyží i občerstvení.

Součástí skiareálu je také unikátní a zároveň v Jizerských horách jediná, Přírodní Sáňkařská dráha vedoucí z vrcholu Černé studnice až ke spodní stanici lyžařského vleku.

Tanvaldský špičák 5,5 km

Kamenná rozhledna Tanvaldský Špičák patří mezi ty nejznámější v Jizerských horách. Už proto, že se nachází na vrcholu známého a oblíbeného lyžařského areálu. Kromě výhledu do širokého okolí čeká návštěvníky také příjemné posezení a občerstvení v naší restauraci. 

Smržovský lyžařský běžecký okruh 100 m

Smržovský běžecký okruh je umístěn do prostorů louky za smržovským kostelem na hned za domečkem. Areál v první fázi nabídne celkem 3 km strojově udržovaných běžeckých stop propojených s areálem Nová Ves - Nisanka (cca 6 km) a areálem Lučany nad Nisou - u fotbalového hřiště (cca 8 km).

Vodopády Černá Desna 11 km

Výlet k vodopádům na říčce Černá Desná je stejně tak romantický jako osvěžující. Vyrazte třeba z obce Desná podél řeky zhruba tříkilometrovou procházkou a dojdete k prvnímu z vodopádů, který nese jméno Plotnový, o kus dál za ním pak najdete ještě Dlouhý vodopád a následně vedle sebe dva vodopády Bukový a Hrncový. Pokud půjdete v parném létě, klidně si zkuste dát přírodní ledovou sprchu, která vás zaručeně osvěží na celý zbytek dne. 

Rozhledna Maják a muzeum Járy Cimrmana 10 km

Originální dřevěná rozhledna projektovaná architektem profesorem Martinem Rajnišem se stala celoroční atrakcí této turistické oblasti.

Budova je z poloviny vrostlá do svahu a je obložena v místě vytěženým kamenem. Samotná rozhledna je vybudována z borového dřeva, její originální konstrukce je velmi vzdušná a svou siluetou skutečně připomíná maják. Celý objekt dokonale zapadá do kopcovité krajiny Příchovic.

Výška rozhledny včetně stožáru: 25,6 m.